Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48203
Stary 19.06.2011, 16:29
Jeśli dojdzie jeszcze ew. dwóch Serbów, to Wisła będzi "małą Jugosławią"
Już są przecież: Jovanic, Iliev, Paljic, Bunoza i Kirm.
Odpowiedz cytując