AYALA napisał(a):

|
Garguła był prawie 1,5 roku kontuzjowany.Jest taka opinia wśród lekarzy sportowych że zawodnik po kontuzji dochodzi do siebie tyle czasu ile leczył kontuzje .Czyli wg moich obliczeń pół roku od biedy można jeszcze Gule dac.
|
Z punktu widzenia medycznego może to racja, nie znam się.
Ale z punktu widzenia sportowego i ekonomicznego jaki to ma sens?
Gość kosztuje nas potężne pieniądze, nie ma żadnych przesłanek, że wróci do formy, a na jego miejsce można znaleźc lepszych na dziś.
Sorry, nie widzę sensu dalszego trzymania Guły w zespole.
Nie jesteśmy kliniką rehabilitacyjną. Nie za taką kasę.