Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48197
Stary 19.06.2011, 16:07
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Alberman jest podobny z twarzy do Guardioli.Myśle że byłaby to alternatywa dla Jirsaka i Garguły z których nie ma pożytku.Gule bym dał jednak jeszcze pół roku a Tomasa już teraz sprzedał.

Co do tych asyst Garguły w Sławkowie to Panowie bądżcie poważni,zawodnicy w A-klasie chodzą codziennie często do fizycznej pracy na 8-10 godzin a potem dopiero na trening.
Po czym wnosisz, że Guła będzie miał lepszy sezon, niż Tomas?
Bo ja osobiście nie widzę żadnych przesłanek ku temu, choć oczywiście życzę mu jak najlepiej.
Według mnie obaj do sprzedania lub wypożyczenia.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując