amauri1990 napisał(a):

Skąd wiesz, że te 6 asyst nie przekłada się na mecze o stawkę?
Biała kuli wrózki, zdolności jasnowidzcze, czy może polaczkowe peirdolenie o Szopenie?
|
W sparingach to ja nawet moge strzelic 10 bramek i zaliczyc 10 asyst , Maaskant mu dawał szanse i co ? mecz z Podbeskidziem pokazał jaką gwiazdą jest.
Garguła zagrał w tym sezonie jakiś DOBRY mecz ? Ile on okresów musi przepracować żeby coś z niego było ? jeszcze jak dojdzie nowy środkowy pomocnik to Garguła pewnie długo nie powącha pierwszego składu.
Edit:
Przepracował okres ? TAK.
Pokazał coś na wiosnę ? NIE.
Podawać piłkę do najbliższego to chyba każdy umie.