Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48192
Stary 19.06.2011, 16:01
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
Skąd wiesz, że te 6 asyst nie przekłada się na mecze o stawkę?
Biała kuli wrózki, zdolności jasnowidzcze, czy może polaczkowe peirdolenie o Szopenie?
W sparingach to ja nawet moge strzelic 10 bramek i zaliczyc 10 asyst , Maaskant mu dawał szanse i co ? mecz z Podbeskidziem pokazał jaką gwiazdą jest.

Garguła zagrał w tym sezonie jakiś DOBRY mecz ? Ile on okresów musi przepracować żeby coś z niego było ? jeszcze jak dojdzie nowy środkowy pomocnik to Garguła pewnie długo nie powącha pierwszego składu.

Edit:

Przepracował okres ? TAK.
Pokazał coś na wiosnę ? NIE.

Podawać piłkę do najbliższego to chyba każdy umie.
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 19.06.2011 o godz. 16:05.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując