amauri1990 napisał(a):

Skąd wiesz, że te 6 asyst nie przekłada się na mecze o stawkę?
Biała kuli wrózki, zdolności jasnowidzcze, czy może polaczkowe peirdolenie o Szopenie?
|
Jestem gotów się założyć o dowolna kwotę pieniędzy, że Garguła nie zaliczy sześciu asyst w jednym spotkaniu w meczu o stawkę.
Przeciez to była A-klasa! Nawet ja tam parę asyst i jedną bramkę strzeliłem...
