Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48190
Stary 19.06.2011, 15:51
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
Skąd wiesz, że te 6 asyst nie przekłada się na mecze o stawkę?
Biała kuli wrózki, zdolności jasnowidzcze, czy może polaczkowe peirdolenie o Szopenie?
Jestem gotów się założyć o dowolna kwotę pieniędzy, że Garguła nie zaliczy sześciu asyst w jednym spotkaniu w meczu o stawkę.

Przeciez to była A-klasa! Nawet ja tam parę asyst i jedną bramkę strzeliłem...
Ddf
Odpowiedz cytując