Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 19.06.2011, 15:51
Cytat:
Jako, że od dwóch lat nie istnieje podział na koszyki wg klucza geograficznego, to prawdopodobnie(obserwując sposób tworzenia tych koszyków) jedna z tych pięciu drużyn będzie przeciwnikiem Wisły w II rundzie: Dacia Kiszyniów, Mogren Budva, Bangor City, Toboł Kostanaj, Breidablik, Skendija Tetovo.
Taa metoda odliczenia co 4 wystąp , która nijak się ma do tego co było rok temu
Nie mogę się doszukać czy te grupy regionalne , to dopiero wynalazek ostatniego losowania (bo np 2 lata temu Islandczycy grali z Kazachami) , ale jeżeli wzorować by się na eliminacjach z ubiegłego sezonu , to mamy podział na
Północ-zachód
Wschód
Południe

Nas wrzucają do grupy wschodniej i gdybym miał typować to postawił bym że będziemy mieli do wylosowania Pyunik , Neftchi , Tobol , Flore i jeden zespół z południa (ale Europy) np Fehehvar , Dacie albo Borac .


link do tego jak to wyglądało rok temu
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...e.html?100621a
Ostatnio edytowane przez Mareq : 19.06.2011 o godz. 19:50.
Odpowiedz cytując