Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiesio
Junior Member
Od: 10.2010
Offline
#
48188
19.06.2011, 15:41
Boguś by się przydał, choćby do samej rywalizacji w składzie.
Ciekawe ile prawdy w tym transferze Jaovanovicia. Gościu tez podobno zawieszony za śpiewanie obraźliwych piosenek i teraz niewiedzą czy zawieszenie obowiązuje też za granicą. ; )
wiesio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiesio
Znajdź inne posty napisane przez wiesio