Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48183
Stary 19.06.2011, 15:26
A ja radzę się ogarnąć i nie wydawa jakichś pochopnych wniosków, jestem pewien że jeżeli Trener zdecyduje że Garguła do niczego się już nie nadaje oddamy go tam gdzie go będą chcieli (Śląsk np.) A jeżeli Maskant uzna że jest wartościowy to na pewno nie zrobi tego z dobroci serca, tylko dlatego że rzeczywiście prezentuje dobry poziom.

Osobiście uważam ze to już koniec Garguły w Wiśle, ale nie ze względu na poziom sportowy tylko wysoki kontrakt i kontuzje.
Odpowiedz cytując