|
A ja radzę się ogarnąć i nie wydawa jakichś pochopnych wniosków, jestem pewien że jeżeli Trener zdecyduje że Garguła do niczego się już nie nadaje oddamy go tam gdzie go będą chcieli (Śląsk np.) A jeżeli Maskant uzna że jest wartościowy to na pewno nie zrobi tego z dobroci serca, tylko dlatego że rzeczywiście prezentuje dobry poziom.
Osobiście uważam ze to już koniec Garguły w Wiśle, ale nie ze względu na poziom sportowy tylko wysoki kontrakt i kontuzje.
|