TymonPRO napisał(a):

Widzę że już nikt po za mną nie wierzy w powrót Garguły,szkoda według mnie teraz powinien pokazać wszystko co ma w nowym sezonie,jest bez kontuzji,przepracuje dobrze okres przygotowawczy i jeszcze go zobaczymy w formie jaką zachwycał Bełchatów i całą polskę.
Kiedyś miał świetne rzuty wolne i znakomite asysty,dobry strzał z dystansu
|
Kiedyś to ja byłem mistrzem Krakowa w pchnięciu kulą. Serio