Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
JaQ_TSW
Member
Od: 08.2010
Skąd: Trzciana k.Rzeszów
Offline
#
48178
19.06.2011, 15:04
No ale żeby była tendencja spadkowa ? i w końcu to nie jest typowy napastnik , tylko skrzydłowy
JaQ_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JaQ_TSW
Znajdź inne posty napisane przez JaQ_TSW