Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 19.06.2011, 14:30
Te mistrzowskie polówki, co wydawało SKWK będą jeszcze w sprzedaży? (albo i są w Fanatyku?) Orientuje się ktoś?

Edit: Ok dzięki CarloResoort za info.
Ostatnio edytowane przez Arkas : 19.06.2011 o godz. 15:03.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując