crazykaro napisał(a):

Znalazłęm coś takiego:
Wbij na konto równoważne z kontem Admina W tym celu :
1. Uruchamiamy cmd.exe (Start uruchom wpisujemy cmd.exe)
2. W oknie które nam wyskoczy wpisujemy (" at xxx /interactive cmd.exe " - bez cudzysłowiów,gdzie xxx to godzina, którą mamy teraz na zegarku + 1 lub 2 minuty)
3. Po upływie czasu, wyskoczy nam nowe okno, nie zamykamy go.
4. Teraz włączamy Menadzer Zadań (ctr+alt+del) i wybieramy Explorer.exe i dajemy na zakończ proces.
5. W otwartym oknie które wyskoczyło w punkcie 3 wpisujemy "explorer.exe" i jeśli poszło wszystko zgodnie z planem, to będziemy zalogowani na koncie System :]
A jeśli nie to wbij w tryb awaryjny i spróbuj coś podziałać. XP już nie mam, to wiecej nie pomogę
|
dzieki dzieki ale to za mało

bo jak zaloguje sie na koncie administratora to co wtedy?
E: moze to będzie jakas pomoc. Mój profil załóżmy nazywa sie -M- / teraz jak wchodze na dysk to powstały 2 profile tymczasowe np. TEMP.KOWALSKI-DFEE9A. jak sie loguje na cmd to ten własnei profil jest aktywny ? jak je ...wywalic ?
E2: punkt 2 robię i wyskakuje odmowa dostępu.