Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22333
Stary 19.06.2011, 14:14
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Znalazłęm coś takiego:

Wbij na konto równoważne z kontem Admina W tym celu :
1. Uruchamiamy cmd.exe (Start uruchom wpisujemy cmd.exe)
2. W oknie które nam wyskoczy wpisujemy (" at xxx /interactive cmd.exe " - bez cudzysłowiów,gdzie xxx to godzina, którą mamy teraz na zegarku + 1 lub 2 minuty)
3. Po upływie czasu, wyskoczy nam nowe okno, nie zamykamy go.
4. Teraz włączamy Menadzer Zadań (ctr+alt+del) i wybieramy Explorer.exe i dajemy na zakończ proces.
5. W otwartym oknie które wyskoczyło w punkcie 3 wpisujemy "explorer.exe" i jeśli poszło wszystko zgodnie z planem, to będziemy zalogowani na koncie System :]



A jeśli nie to wbij w tryb awaryjny i spróbuj coś podziałać. XP już nie mam, to wiecej nie pomogę
dzieki dzieki ale to za mało
bo jak zaloguje sie na koncie administratora to co wtedy?
E: moze to będzie jakas pomoc. Mój profil załóżmy nazywa sie -M- / teraz jak wchodze na dysk to powstały 2 profile tymczasowe np. TEMP.KOWALSKI-DFEE9A. jak sie loguje na cmd to ten własnei profil jest aktywny ? jak je ...wywalic ?
E2: punkt 2 robię i wyskakuje odmowa dostępu.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 19.06.2011 o godz. 14:29.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując