Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały
Offline
#
48174
19.06.2011, 14:09
River
napisał(a):
baro1995 - nie chce mi sie do wszystkiego co napisales odnosic, bo widac, ze nie wiesz o czym piszesz ale jedno skomentuje:
Melikson ma jeden wystep w kadrze Izraela. Alberman ma 25. Maor przed przyjsciem do Wisly gral w Hapoelu Beer-Sheva a wiec przecioetniaku w lidze izraelskiej. Gal gra w Maccabi Tel-awiw, czolowym izraelskim klubie co rok bijacym sie o mistrza. I jest tam podstawowym zawodnikiem. Jednak wg. Ciebie to Melikson ma mocna reputacje a Gal nie
Rozumie tez, ze czytasz na codzien izraelska prase sportowa, znasz ogolna opinie dziennikarzy i kibicow o obu zawodnikach
Tak, sarkazm.
Dodatkowo Gal został wybrany najlepszym graczem sezonu w 2007/08. Słaba reputacja?
Pan baro1995 właśnie zyskuje słabą reputacje na forum. Przecież 16-latkowie powinni mieć już trochę rozumku.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Oldpara
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oldpara
Odwiedź stronę domową użytkownika Oldpara!
Znajdź inne posty napisane przez Oldpara