Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48174
Stary 19.06.2011, 14:09
River napisał(a):Wyświetl post
baro1995 - nie chce mi sie do wszystkiego co napisales odnosic, bo widac, ze nie wiesz o czym piszesz ale jedno skomentuje:


Melikson ma jeden wystep w kadrze Izraela. Alberman ma 25. Maor przed przyjsciem do Wisly gral w Hapoelu Beer-Sheva a wiec przecioetniaku w lidze izraelskiej. Gal gra w Maccabi Tel-awiw, czolowym izraelskim klubie co rok bijacym sie o mistrza. I jest tam podstawowym zawodnikiem. Jednak wg. Ciebie to Melikson ma mocna reputacje a Gal nie Rozumie tez, ze czytasz na codzien izraelska prase sportowa, znasz ogolna opinie dziennikarzy i kibicow o obu zawodnikach Tak, sarkazm.
Dodatkowo Gal został wybrany najlepszym graczem sezonu w 2007/08. Słaba reputacja?

Pan baro1995 właśnie zyskuje słabą reputacje na forum. Przecież 16-latkowie powinni mieć już trochę rozumku.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując