Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2766
Stary 19.06.2011, 13:55
Do kiedy można rejestrować się na politechnikę Na AGH jest do 7 lipca, nie orientujecie się do kiedy na PK Wolałbym zarejestrować się już po wynikach, na AGH jest taka możliwość
Odpowiedz cytując