Faitmen napisał(a):

jeśli chodzi o tego peugeota to miał go mój ojciec przez 4 lata. jeśli chodzi o ekonomie, komfort jazdy i dynamikę to jest bardzo ok. natomiast jeśli chodzi o jego awaryjność i koszty z tym związane to jest masakra. jak się zepsuł komputer pokładowy to jego wymiana kosztuje parę tysięcy złotych, nie mówiąc już o problemach z nadwoziem...