Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1097
Stary 19.06.2011, 13:33
Faitmen napisał(a):Wyświetl post
http://otomoto.pl/peugeot-407-2-0-hd...C19369199.html co sądzicie o tym samochodzie... chodzi glownie o ekonomię jazdy i awaryjnosc... czy nie trzeba bedzie na niego wydawac grubej kasy po kilku miesiacach jazdy

jeśli chodzi o tego peugeota to miał go mój ojciec przez 4 lata. jeśli chodzi o ekonomie, komfort jazdy i dynamikę to jest bardzo ok. natomiast jeśli chodzi o jego awaryjność i koszty z tym związane to jest masakra. jak się zepsuł komputer pokładowy to jego wymiana kosztuje parę tysięcy złotych, nie mówiąc już o problemach z nadwoziem...
Odpowiedz cytując