jumson napisał(a):

|
Alt+ctr+delete dwa razy i wyświetli ci się profil logowania. Wpisz administrator i enter. Spróbuj potem w panelu sterowania zmienić nazwę tego starego profilu. Powiedz czy zadziałało, jak nie to pomyślimy dalej.
|
wiec tak :
wystarczy ze raz nacisne alectrldel, ale moge tylko sie wylogować.
Wcześniej juz po wystąpieniu awarii np. dodałem sobie nowy profil głowny a ten aktualny ograniczyłem. Po ponownym właczeniu komputer tamtego profilu NOWEGO nie ma w ogole a stary został zmieniony na profil z ograniczeniami.
Nie moge zrobic nic, co restart komputera to wszystkie dane tracie nic mi nie zapisuje czy to przeglądarka czy gg czy cokolwiek innego.
Moze jakis program naprawiacz czy ki fiks ?
(w panelu sterowania moge tylko zmeinci hasło aktualengo profilu.?)
"Chcesz utworzyć dla kogoś konto użytkownika? Zadanie to może wykonać wyłącznie administrator komputera. Jeśli chcesz utworzyć nowe konto, poproś o pomoc osobę, która ma konto administratora.
Wydrukuj ten tema"