Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
11
19.06.2011, 12:18
http://otomoto.pl/peugeot-407-2-0-hd...C19369199.html
co sądzicie o tym samochodzie... chodzi glownie o ekonomię jazdy i awaryjnosc... czy nie trzeba bedzie na niego wydawac grubej kasy po kilku miesiacach jazdy
Faitmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Faitmen
Znajdź inne posty napisane przez Faitmen