Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.06.2011, 12:18
http://otomoto.pl/peugeot-407-2-0-hd...C19369199.html co sądzicie o tym samochodzie... chodzi glownie o ekonomię jazdy i awaryjnosc... czy nie trzeba bedzie na niego wydawac grubej kasy po kilku miesiacach jazdy
Odpowiedz cytując