robert995 napisał(a):

słówko o sondażach.
dzwonią do mnie ludzie z sondażowni. udzielam odpowiedzi że popieram Kongres Nowej Prawicy. Urocza pani prosi mnie by zmienić wybór na kogoś z tzn. Bandy Czworga czyli PO PIS SLD PSL. Odmawiam jej i mówię że popieram KNP.
Po jakimś czasie pojawia się w mediach ten sondaż z informacją że nikt nie wskazał partii spoza bandy czworga.
warto to przemyśleć
pozdrawiam
|
Tu nie ma co myśleć od razu widać że Kongres Nowej Prawicy ma kilkuprocentowe poparcie i sprzedajnym mediom zależy żeby nikt sie o tym nie dowiedział. Stąd "Tylko cztery partie w sejmie" i wciskanie ludziom ze alternatywą jest PJN albo śmichu warty Palikot. Licze na to że ludzie zagłosują na przekór i coś sie w Polsce zacznie dziać pozytywnego.