Barcelona chca sprzedac Ville,troche stary,ale myśle,że by się przydał

Mila coraz bardziej nie ufa śląskowi,który na chama chce ściągnąc cetnarskiego grającego na pozycji seby.Mila powiedział,że może odejśc tylko do Wisły bądź Lechii lub wyjechac zagranice.Ciekawa sytuacja,warto by było się nią zainteresowac.