Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9917
Stary 19.06.2011, 10:28
Barcelona chca sprzedac Ville,troche stary,ale myśle,że by się przydał Mila coraz bardziej nie ufa śląskowi,który na chama chce ściągnąc cetnarskiego grającego na pozycji seby.Mila powiedział,że może odejśc tylko do Wisły bądź Lechii lub wyjechac zagranice.Ciekawa sytuacja,warto by było się nią zainteresowac.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując