Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48151
Stary 19.06.2011, 09:03
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
wg FUTBOLU,w sezonie 2011/2012 będziemy 4 ligą w Europie pod względem stadionów,a w sezonie 12/13 możemy nawet wskoczyc na 3 lokate
Mógłbym cię prosić o linka do tego newsa?
Odpowiedz cytując