vote-for-mikey napisał(a):

Cytat:
|
Ja naliczyłem 17 : Jovanic, Pareiko, Jaliens, Chavez, Bunoza, Sobolewski, Wilk, Jirsak, Paljić, Kirm, Melikson, Garguła, Małecki, Boguski, Genkov, Iliev, Lamey
|
A stabilny wysoki poziom prezentują tylko pogrubieni.
|
Hmm... ciekawe...kiedy to Jaliens grał lepiej od Sobolewskiego, Wilka czy Kirma ?

Rozumiem, że zamiast na mecze oglądałeś CV - facet miał fatalny początek, a później w miarę ustabilizował formę, ale na poziomie który nikogo nie zachwycał i na pewno nie można nazwać go "stabilnym, wysokim".
Generalnie patrząc na kadrę, to 1-szy skład mamy dosyć mocny (może poza obroną), i jesli pojawi się dodatkowo 2-3 graczy na podobnym poziomie, to powinno być ok.