Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48149
Stary 19.06.2011, 07:58
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę dobry środkowy pomocnik to nie Xavi i Iniesta a np. taki Mila bądź Kaźmierczak.To,że Melikson wypalił nie znaczy,że każdy inny Żyd będzie gwiazdą,Melikson miał mocną reputacje w Izraelu Gal już takiej mocnej nie ma.Gracz Liteksu,nie tyle co mi się nie podoba co uważam,że na LM potrzebujemy kogoś lepszego np.gracza Partizanu Jovanovica,albo takiego np.Giuliego,który jest bez klubu.Moim zdaniem jesteśmy lepsi od drużyn typu Liteks a nawet Bate i że sami siebie nie doceniamy,a nasza liga w porównaniu z tamtymi jest tak samo na dużo wyższym poziomie,o infrastrukturze nie mówię bo to już niebo a ziemia,no ale wg FUTBOLU,w sezonie 2011/2012 będziemy 4 ligą w Europie pod względem stadionów,a w sezonie 12/13 możemy nawet wskoczyc na 3 lokate no ale to już nie ten temat.Potencjał w Polsce mamy teraz panowie ogromny EURO,stadiony,sprowadzamy specjalistów SV Robert jeszcze troche i będziemy jak Turcja.Dlatego nie rozumiem twojego sarkazmu River,bo skoro taki Ljuboja przeszedł do Legii to znaczy,że jednak coraz lepsi chcą u nas grac i możemy sprowadzic DOBREGO ŚRODKOWEGO POMOCNIKA,który będzie lepszy od 28 żyda po nieudanej przygodzie w niemczech.
Od kiedy naprawdę dobrym środkowym pomocnikiem jest Mila albo Kaźmierczak ? No może jeszcze Kaz by się nadał ale Mila jest słabszy od Guły tylko że w Śląsku ma pewne miejsce w składzie a Garguła musi rywalizować z Meliksonem . A po drugie to wiesz ile Śląsk chce za Milę ? 1 mln euro i Polonia W. tyle prawdopodobnie zapłaci bo mają kasy jak lodu po sprzedaży Adriana , Kaz pewnie kosztuje tyle samo więc jak my możemy ich kupić ? Uważasz że Ci piłkarze wartuję tych pieniędzy ? Zresztą Śląsk będzie grał w europejskich pucharach , będzie miał nowy piękny stadion , ogromne możliwości i ambicje, i z pewnością nie będzie się pozbywał swoich czołowych piłkarzy za drobne a nawet mają jeszcze zainwestować kasę w wzmocnienie zespołu więc o czym my w ogóle mówimy ?

baro1995 napisał(a):Wyświetl post
,Melikson miał mocną reputacje w Izraelu Gal już takiej mocnej nie ma..
Co Ty pieprzysz ? Ten Gal Alberman jest jednym z bardziej znanych piłkarzy Izraelskich w Europie i w swoim kraju też jest jednym z bardziej cenionych piłkarzy i z pewnością ma dobrą reputację więc nie wypisuj bzdur .
Tak nawiasem mówiąc te nazwiska są prawdopodobnie wymyślone , jakiś gość w komentarzach jakiś news podał i już wszyscy łyknęli , przecież każdy z nas to może zrobić a po drugie to jest tego gościa pierwszy komentarz na tamtej stronie więc tym bardziej ściema ale nazwiska by mi odpowiadały . Uważam że są to bardzo dobrzy piłkarze , doświadczeni i lepszych nie jesteśmy w stanie ściągnąć a słabszych owszem więc nie wymyślałbym jak niektórzy i trzymałbym kciuki za transfery tych piłkarzy - takie są po prostu realia i nasze możliwości na chwilę obecną.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 19.06.2011 o godz. 08:11.
Odpowiedz cytując