baro1995 napisał(a):

|
I znowu ten niezrozumiały sarkazm,pisałem już wcześniej że nie chce iniesty tylko np.Mile bądź Kaźmierczaka,uważam,że Wisła jest w stanie sprowadzac lepszych graczy niż król strzelców ligi czarnogórskiej,bądź topowy obrońca ligi bułgarskiej,lepszy czyli np król strzelców Segunda Division,albo najlepszy lewy obrońca ligi słowackiej,serbskiej bądź czeskiej,Ściągneliśmy już najlepszego gracza ligi serbskiej,więc równie dobrze moglibyśmy ściągnąc króla strzelców ligi czeskiej bądź słowackiej,które są zdecydowanie lepsze od lig bułgarskiej,węgierskiej i czarnogórskiej.Nasza liga jest coraz atrakcyjniejsza dla obcokrajowców więc z powodzeniem możemy już szukac wzmocnien w mocniejszych ligach i wtedy to będą prawdziwe wzmocnienia.
|
baro1995 mam takie pytanie czy ty masz pojęcie o realiach finasowo sportowych zagadnień o których piszesz.
NIe będę rozpisywał się na ten temat ponieważ na propozycje o których piszesz zwyczajnie nas nie stać.
Odnośnie Twojej krytyki dotyczącej lig bułgarskiej czy czarnogórskiej również się nie zgodzę. Tacy zawodnicy jak Vucinic, Berbatov, Petrov, Gera i pewnie jeszcze kilku innych by się znalazło wyjeżdżali właśnie z tych lig, a teraz są rozpoznawalnymi piłkarzami w każdym zakątku Europy.