Grzadq napisał(a):

|
Szydera? Zarowno Paljic jak i Gargula całkiem poprawnie dzisiaj. Oczywiście, zespół A klasy itp, ale jeśli Garguła przepracuje pełny okres, a Paljić będzie dalej robił postępy na obronie (czego nikt nota bene nie widzi) to są to kandydaci na przynajmniej mocno solidnych zmienników. Kirm to na ta chwilę nasz podstawowy zawodnik. Co do Jirsaka to mam mieszane uczucia, bo z jednej strony z jego gry nic nie wynika, z drugiej strony ma przebłyski (strzały z dystansu, asysta z górnikiem itp).
|
Nie szydera. Odnosiłem się do poniższego cytatu, a z niego wychodzi mi, że ta czwórka nie pasuje do całości. Ew. Jovanić, Bunoza zamiast Kirma.
Cytat:
|
Ja naliczyłem 17 : Jovanic, Pareiko, Jaliens, Chavez, Bunoza, Sobolewski, Wilk, Jirsak, Paljić, Kirm, Melikson, Garguła, Małecki, Boguski, Genkov, Iliev, Lamey
|
A stabilny wysoki poziom prezentują tylko pogrubieni.