Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48142
Stary 19.06.2011, 00:03
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
To kto ma przyjść? Nani?
I znowu ten niezrozumiały sarkazm,pisałem już wcześniej że nie chce iniesty tylko np.Mile bądź Kaźmierczaka,uważam,że Wisła jest w stanie sprowadzac lepszych graczy niż król strzelców ligi czarnogórskiej,bądź topowy obrońca ligi bułgarskiej,lepszy czyli np król strzelców Segunda Division,albo najlepszy lewy obrońca ligi słowackiej,serbskiej bądź czeskiej,Ściągneliśmy już najlepszego gracza ligi serbskiej,więc równie dobrze moglibyśmy ściągnąc króla strzelców ligi czeskiej bądź słowackiej,które są zdecydowanie lepsze od lig bułgarskiej,węgierskiej i czarnogórskiej.Nasza liga jest coraz atrakcyjniejsza dla obcokrajowców więc z powodzeniem możemy już szukac wzmocnien w mocniejszych ligach i wtedy to będą prawdziwe wzmocnienia.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując