|
Senior Member
Offline
|
|
baro1995 napisał(a): 
|
Ma się rozumiec,że widziałeś jego kapitalne odbiory w lidze bułgarskiej,która stoi na prze wysokim poziomie.Bo niestety w El.Lm już chyba nie był nie do przejścia bo Liteks odpadł w el.Lm i el.Le. Panowie jeżeli chcemy sukcesu musimy miec kogoś po prostu lepszego niż czołowy(zakładam,że tak jest skoro go tak wychwalacie) obrońca ligi bułgarskiej,bądź król strzelców ligi czarnogórskiej.
|
To kto ma przyjść? Nani?
|
|