Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48137
Stary 18.06.2011, 23:42
Naprawdę dobry środkowy pomocnik to nie Xavi i Iniesta a np. taki Mila bądź Kaźmierczak.To,że Melikson wypalił nie znaczy,że każdy inny Żyd będzie gwiazdą,Melikson miał mocną reputacje w Izraelu Gal już takiej mocnej nie ma.Gracz Liteksu,nie tyle co mi się nie podoba co uważam,że na LM potrzebujemy kogoś lepszego np.gracza Partizanu Jovanovica,albo takiego np.Giuliego,który jest bez klubu.Moim zdaniem jesteśmy lepsi od drużyn typu Liteks a nawet Bate i że sami siebie nie doceniamy,a nasza liga w porównaniu z tamtymi jest tak samo na dużo wyższym poziomie,o infrastrukturze nie mówię bo to już niebo a ziemia,no ale wg FUTBOLU,w sezonie 2011/2012 będziemy 4 ligą w Europie pod względem stadionów,a w sezonie 12/13 możemy nawet wskoczyc na 3 lokate no ale to już nie ten temat.Potencjał w Polsce mamy teraz panowie ogromny EURO,stadiony,sprowadzamy specjalistów SV Robert jeszcze troche i będziemy jak Turcja.Dlatego nie rozumiem twojego sarkazmu River,bo skoro taki Ljuboja przeszedł do Legii to znaczy,że jednak coraz lepsi chcą u nas grac i możemy sprowadzic DOBREGO ŚRODKOWEGO POMOCNIKA,który będzie lepszy od 28 żyda po nieudanej przygodzie w niemczech.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując