Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48134
Stary 18.06.2011, 23:31
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Liczę na Jovanovica i naprawdę dobrego środkowego pomocnika.
Xavi nie przyjdzie. Chce skonczyc kariere w Barcelonie. Iniesta tez zapowiedzial, ze narazie chce zostac na Camp Nou, moze za 2-3 lata pochyli sie nad oferta Wisly.


Ludzie, czego wy oczekujecie? Nie poradzil sobie w Moenchengladbach? ok a Melikson gdzies poza Izraelem gral? Nie, wiec moze tez by sobie nie poradzil a dzis i tak kazdy jest gotow calowac go po stopach
To, ze mu gdzies nie poszlo to mi to lata bo gosc moze przyjsc i bedzie wymiatal. Mogl sie zwyczajnie w Niemczech niezaaklimatyzowac. I tyle, wrocil do kraju. U nas o tyle mialby latwiej bo jest Melikson i mialby kto go do druzyny wprowadzic.

Gracz Liteksu Ci sie nie podoba? A przypomniec skad przychodzili Genkow i Melikson?
Odpowiedz cytując