kmb napisał(a):

Orientuje się ktoś jak wygląda kwestia transmisji eliminacji LM ew LE?W tamtym roku wiadomo - Polsat.
Kupili transmisje na rok, dwa lata?
Chciałbym uniknąć takiej tragedi jak rok temu, gdzie rewanż oglądałem na azerskiej tv i słuchałem tego azerskiego bulgotania przy każdej bramce.
|
W tym roku prawdopodobnie także Polsat.
Nie rozumiem twojej tragedii, bo transmisja z rewanżu też się odbyła.