Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 18.06.2011, 22:40
kmb napisał(a):Wyświetl post
Orientuje się ktoś jak wygląda kwestia transmisji eliminacji LM ew LE?W tamtym roku wiadomo - Polsat.
Kupili transmisje na rok, dwa lata?
Chciałbym uniknąć takiej tragedi jak rok temu, gdzie rewanż oglądałem na azerskiej tv i słuchałem tego azerskiego bulgotania przy każdej bramce.
W tym roku prawdopodobnie także Polsat.
Nie rozumiem twojej tragedii, bo transmisja z rewanżu też się odbyła.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując