|
Ale Ameryki nie odkryłeś ostatnio mówili że do rozpoczęcia obozu w Holandii bedzie skompletowana kadra czyli do środy pewnie we wtorek albo w środe bedzie prezentacje dwóch zawodników a trzeci podczas obozu dojedzie do reszty. Ale to jest tylko moje zdanie
|