|
Rozmawiałem chwilę po meczu z prezesem Basałajem. Uwierzcie, że było wiele okazji do rozmowy z każdym z kim się chciało. Powiedział, że wszystkie transfery będą do środy jak się nic nie pokomplikuje i będzie ich 3. Zapytany o Polaków powiedział, że nie będzie bo cena jest średnio 3 razy zawyżona. Więcej w sumie nie chciałem się już pytać. A co do meczu to z trybun i Lamey i Iliev nie wyglądali za dobrze, choć to dopiero ich pierwszy mecz. Lamey-mnóstwo niecelnych podań (przynajmniej z mojej perspektywy) za to wydaje się, że jest dość szybki (oceniam po przebieżkach na rozgrzewce) a Ivica często tracił piłkę w pojedynkach.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez alexx : 18.06.2011 o godz. 21:08.
|