Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13002
Stary 18.06.2011, 19:52
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Drozd wszystko ok, zgadza sie. Tylko teraz powiedz czy tak samo nie jest z drugiej strony?
Czy Ty potrafisz skrytykowac Kaczynskiego i pochwalic Tuska?

Przyganial kociol garnkowi a sam smolil - tak wlasnie wyglada dyskusja miedzy PO i PiSem i miedzy twardym elektoratem obu partii.
Co ty porównujesz? Pokaż mi gdzie jadą tak po Tusku jak po Kaczyńskim, żebyś mógł sprawę odwracać. Cała para od kilku lat idzie w ośmieszenie wyszydzenie i zmarginalizowanie Kaczyńskich. Puki rządzili było to jakoś wytłumaczalne, ale od czterech lat wszystko co sie dzieje zależy od Tuska, a dalej winny jest Kaczyński, nie załamuj mnie twierdząc że tego nie dostrzegasz. Przecież tym kretynom się wyrywa zeby wokół jarka tworzyć kordon sanitarny. Myślisz że jak takie teksty odbiera zmanipulowany leming? orżnąć watachę będzie spokój. A Ty mi tu żebym Tuska chwalił? Może mi powiesz za co? Za orliki?
Hej Nasz TS !!