mariutto napisał(a):

Jestem dobrych myśli.
Melikson wracaj do zdrowia!
|
Melikson jest zdrowy , po prostu odpoczywa
Bardzo dobrze zrobił klub odpuszczając paru zawodnikom udział w tym sparingu . Co prawda zawodnicy Sławkowa za bardzo nas nie kopali , ale szkoda zamęczyc piłkarzy którzy praktycznie nie mieli urlopu .
Pierwszym poważnym sparingiem będzie spotkanie z Litexem za tydzień . Drużna na tym samym etapie przygotowań , nasz potencjalny rywal w III rundzie eliminacji . Moim zdaniem najważniejszy dwumecz tego sezonu .
Jeśli drużyna pewnie wygra to spotkanie to na pewno morale wzrośnie , a i kibice powinni zacząć bardziej wierzyć we własną drużyne .