Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4105
Stary 18.06.2011, 19:45
mariutto napisał(a):Wyświetl post
Jestem dobrych myśli.
Melikson wracaj do zdrowia!
Melikson jest zdrowy , po prostu odpoczywa

Bardzo dobrze zrobił klub odpuszczając paru zawodnikom udział w tym sparingu . Co prawda zawodnicy Sławkowa za bardzo nas nie kopali , ale szkoda zamęczyc piłkarzy którzy praktycznie nie mieli urlopu .


Pierwszym poważnym sparingiem będzie spotkanie z Litexem za tydzień . Drużna na tym samym etapie przygotowań , nasz potencjalny rywal w III rundzie eliminacji . Moim zdaniem najważniejszy dwumecz tego sezonu .

Jeśli drużyna pewnie wygra to spotkanie to na pewno morale wzrośnie , a i kibice powinni zacząć bardziej wierzyć we własną drużyne .
Odpowiedz cytując