AS82 napisał(a):

Za to ty jak jak pojedziesz Tuska to jestes "Prawdziwym Polakiem" i "Prawdziwym Patriotą"
To że przepraszał za agresję w polityce miało na celu przypodobanie się własnie tym "wykształciuchom" ,jak sie okazalo po 2 ,3 miesiacach,że sondaże do góry nie poszły i nikt sie na to nie nabrał ,to wrócił do starej retoryki.Jak orędzie było do Rosjan to po co je puszczali w polskich mediach ?
Z drugiej strony taka rola polityka ,żeby zebrać jak największy elektorat,taki Tusk ostatnio mówił że nie bedzie klęczał przed ksiedzem, a z drugiej strony PO to partia tak samo klerykalna jak PIS
|
Wytłumacz mi - jak Jarek atakuje PO to jest afera że znów sieje agresje. Jak łagodzi ton - to jest że znów nieszczery ,fałszywy. Jak atakuje plujących na nas MAK i Putina to jest puszczana w obieg teoria że nie jest cywilowanym europejczykiem, że świat na nas patrzy jak na ksenofobów,wkońcu powinniśmy być pragmatyczni - mozemy przeciez nie czepiać się takich szczegołów jak gnijcy wrak , sfałszowane dowody, olane sekcje zwok a przehadlować to za np.kontrakt gazowy albo puszczenie tirów stojących na granicy a kiedy znów pisze list do przyjaciół Rosjan ci sami delikwenci piszą że jest obłudny no bo WIADOMO że Jarek MUSI kłamać.
Jak atakuje to że szaleniec, jak ucieka to ciota, jak chwali to obłudny, jak obraża to paranoik
Zgodnie z zasadą daj mi kijek a powód dla którego go użyje zawsze się znajdzie