Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomas_n
Member
Od: 10.2008
Offline
#
48102
18.06.2011, 18:38
czy ktoś z Was zauważył czy to mi się zdawało ,że Mały wyjątkowo egoistycznie w tym meczu grał?
tomas_n
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomas_n
Znajdź inne posty napisane przez tomas_n