|
No to moze Małego Maaskant bedzie probował teraz jako wysunietego napastnika - dzisiaj poradzil sobie bardzo dobrze, miał dobre podanie to zaraz wykorzystał sytuacje
EDIT: Nie oceniam nowych bo to najwieksza glupota tylko zawodnika grajacego długo w Wisle a to jest znaczna roznica. Wiem, ze sobie nie poradził ze Slaskiem ale ze Slaskiem cala druzyna zagrała zle wiec nie oczekiwales chyba, ze sam Mały wyrozni sie z tłumu.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 18.06.2011 o godz. 18:20.
|