Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11779
Stary 18.06.2011, 18:07
No to moze Małego Maaskant bedzie probował teraz jako wysunietego napastnika - dzisiaj poradzil sobie bardzo dobrze, miał dobre podanie to zaraz wykorzystał sytuacje

EDIT: Nie oceniam nowych bo to najwieksza glupota tylko zawodnika grajacego długo w Wisle a to jest znaczna roznica. Wiem, ze sobie nie poradził ze Slaskiem ale ze Slaskiem cala druzyna zagrała zle wiec nie oczekiwales chyba, ze sam Mały wyrozni sie z tłumu.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 18.06.2011 o godz. 18:20.
Odpowiedz cytując