baro1995 napisał(a):

Totalnie się nie zgadzam,ciągle szedł do przodu,wywalczył karnego,2 rogi,i strzelił gola. w 1 połowie 12 celnych podań,2 niecelne,wyprowadzanie piłki szło mu dużo lepiej niż CIkosowi, To jego 1 mecz więc nie ma co już oceniac bynajmniej u mnie na plus
|
Z amatorami to wiesz , zobaczymy w sparingach z silnymi przeciwnikami , w el.LM i lidze , co z niego będzie. N a razie nie ma się co napalać.