PiotrG napisał(a):

Problemem nie jest jeden poziom trybun za bramkami, a ich długość.
One mają po 100m, a boisko 68. Pojemności trybun nie zwiększa się przez ich wydłużenie, a podwyższenie, na co Obtułowicz widocznie nie wpadł...
|
Sam się wtedy dziwiłem,że nikt nie robi o to rabanu.Było wiadomo,że te ponad 100 m trybun za bramkami.to spitolenie stadionu.Obtułowicz chciał zmieścił prawie 5K widzów,ale piętrowa trybuna,to większe koszta.Tak się zaczęło spie...stadionu.