Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48098
Stary 18.06.2011, 17:19
Totalnie się nie zgadzam,ciągle szedł do przodu,wywalczył karnego,2 rogi,i strzelił gola. w 1 połowie 12 celnych podań,2 niecelne,wyprowadzanie piłki szło mu dużo lepiej niż CIkosowi, To jego 1 mecz więc nie ma co już oceniac bynajmniej u mnie na plus
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując