fan01 napisał(a):

Ktoś coś więcej o tym Stanku, co gra dzisiaj jest w stanie napisać?
z profili na 90minut rzuca sie tylko w oczy ze w ubieglym sezonie nie pogral sobie za duzo..
|
Jak oglądałem kilka skrótów z meczów MESY to zwróciłem uwagę na jego technikę. Z tego co patrzyłem to zaczął grać bodajże pod koniec sezonu.