Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4096
Stary 18.06.2011, 16:32
Meczyk na rozbieganie...myslalem, ze to moze chociaz III liga, a tu sie okazuje, ze A-klasa ;-). W takim przypadku moze do 15 goli uda sie dobic ? Ciekawe, jak Slawkow prezentowal sie w tych rozgrywkach .
Odpowiedz cytując