WiernyWiśle napisał(a):

Już napisałem raz - napiszę drugi. Wiedziałem o tym, zanim napisałem, że koszulka jest paskudna. Dalej jest paskudna.
I nie wiem, czy jestem jedynym, który to widzi, ale chyba tak. Na naszych strojach
jest Biała Gwiazda. I za to, że mogę oglądać Białą Gwiazdę w ekstraklasie zdobywającą mistrzostwa
seryjnie to jestem w stanie olać to, że w okół Gwiazdy jest piłeczka, liście laurowe i korona.
Wersja "River" jest ok. Ale bez gwiazdek na wstędze i z czerwonymi paskami, nie złotymi.