Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1855
Stary 18.06.2011, 16:15
WiernyWiśle napisał(a):Wyświetl post
http://www.epltalk.com/arsenal-home-...ed-photo-28106 tu małe wyjaśnienie
Już napisałem raz - napiszę drugi. Wiedziałem o tym, zanim napisałem, że koszulka jest paskudna. Dalej jest paskudna.

I nie wiem, czy jestem jedynym, który to widzi, ale chyba tak. Na naszych strojach jest Biała Gwiazda. I za to, że mogę oglądać Białą Gwiazdę w ekstraklasie zdobywającą mistrzostwa seryjnie to jestem w stanie olać to, że w okół Gwiazdy jest piłeczka, liście laurowe i korona.

Wersja "River" jest ok. Ale bez gwiazdek na wstędze i z czerwonymi paskami, nie złotymi.
.
Odpowiedz cytując