Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48091
Stary 18.06.2011, 16:03
Demogorgon napisał(a):Wyświetl post
Czyli z Polakami w Trabzonsporze będzie to samo, bo Turcy zrobili kolonię? Nie wyciągajmy generalnych wniosków z kilku przypadków.
Nie mówię, że od razu stereotypowo oni będą kraść w Trabzonie, a nasi Serbowie rozwalą pół klubu po jakiejś porażce, ale warto pewne względy mieć na uwadze.
Odpowiedz cytując