Demogorgon napisał(a):

|
Czyli z Polakami w Trabzonsporze będzie to samo, bo Turcy zrobili kolonię? Nie wyciągajmy generalnych wniosków z kilku przypadków.
|
Nie mówię, że od razu stereotypowo oni będą kraść w Trabzonie, a nasi Serbowie rozwalą pół klubu po jakiejś porażce, ale warto pewne względy mieć na uwadze.