Temat
:
Komentarze nt. organizacji i aspekty pozaboiskowe EURO 2012
Wyświetl pojedynczy post
lukas141
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: przemyśl
Offline
#
858
18.06.2011, 14:55
To faktycznie trochę dziwne, ja wpłacałem w banku bodajże 20 maja. Potwierdzenie mi przyszło 27 maja z info, że otrzymali na swoje konto moją kasę. Może zadzwoń na tą infolinie co jest ? Może coś poradzą.
lukas141
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukas141
Znajdź inne posty napisane przez lukas141