mitmichael napisał(a):

|
Skład jest juz na oficjalnej, Melikson chyba jest jeszcze oszczedzany, Pareiko, Genkov i Kirm odpoczywaja a Bogus chyba nie jest jeszcze w 100% sprawny by grac - oczywiscie Lamey i Iliev od 1 minuty - fajnie byłoby jednak zobaczyc ich w akcji
|
Boguski nie wytrzymał chodzenia po górach więc dostał kilka dni odpoczynku co nie napawa optymizmem . Jeśli nie przepracuje dobrze okresu przygotowawczego to możemy zapomnieć w tej rundzie o dobrze grającym Rafale w barwach Wisły .