Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48086
Stary 18.06.2011, 14:44
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Warto go wziąc,Partizan nie ma z niego pożytku,transfer wycenia go na 1.25 mln więc nieźle.Młody,doświadczony chyba sie już z wybrykami wyszalał.. jakbyśmy go kupili to mamy już naprawdę totalnie bałkański klub,jeszcze jakiś polak i polsko-bałkański klub ciekawie ciekawie
Moze Iliev go namowi na przejscie do Wisły
Odpowiedz cytując