Co do formy możemy tylko gdybac,mam tylko nadzieję,że Dudek nie trafi do Legii bo na pewno stracą kilkanaście bramek mniej niż z ,,rewelacyjnym'' Skabą,który na dobrą sprawę zabrał im conajmniej 9 punktów

Co do tej transfermarktowej listy też wole nie wiedziec ile spędziłeś czasu szukając tych graczy..
