Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9914
Stary 18.06.2011, 14:42
Co do formy możemy tylko gdybac,mam tylko nadzieję,że Dudek nie trafi do Legii bo na pewno stracą kilkanaście bramek mniej niż z ,,rewelacyjnym'' Skabą,który na dobrą sprawę zabrał im conajmniej 9 punktów Co do tej transfermarktowej listy też wole nie wiedziec ile spędziłeś czasu szukając tych graczy..
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując