Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48085
Stary 18.06.2011, 14:22
Czytam niektore posty i lapie sie za glowe.

Niektorzy mierza pilkarzy jedna miarka. Bo Knezevic sie nie sprawdzil w Legii to Jovanovic nie sprawdzi sie w Wisle. Bo za mlody, bo nie lewonozny Ja .......e. Brak slow. Chrstow w Wisle tez sie nie spradzil. Czy kolejny Bulgar Genkow tez sie nie sprawdzil?
Nie mierzmy wszystkich ta sama miara. Skoro Jovanovic gral w Partizanie w LM i wydatnie Parizanowi pomogl awansowac do LM (a przeciez awans do LM to cel Wisly) to dlaczego mialby nie pomoc w tym Wisle? Ma juz pewne doswiadczenie, b. dobre warunki fizyczne i potencjal tez. Bo gdyby go nie mial to by w LM nie gral tylko grzal lawe.
Czytam jakies bzdury o tym polrocznym zawieszeniu. Niektorzy nie zddaja sobie chyba sprawy ze mecze Parizana z Vojvodina (obok tych z Crvena Zvezda) to klasyki ligi serbskiej i mecze o bardzo goracej atmosferze. Nikt tam nie odpuszcza i rozne rzeczy dzieja sie podczas tych spotkan. Jovanovic zostal zawieszony ale nie wiemy za co. Czy to znaczy, ze mamy go nie sciagac z tego powodu bo ponioslo chlopaka?
Przypomne, ze mamy w druzynie Malego, ktory tez nie zawsze umie sie zachowac i jakos nie widze bysmy sila go wypychali z zespolu.
Ktos tu pisze, ze Jovanic jest z Nowego Sadu wiec bedzie nie przepadal za Jovanoviciem. A co to ....a jest za argument? Czy niektorzy mysla, ze w Wisle wszyscy pilkarze sie kochaja? Sa rozne charaktery i nie kazdy kazdego musi lubiec, wazne by na boisku bylo zrozumienie bo to stanowi o sile druzyny a nie jakiies animozje przywiezione z Serbii.

Mam wrazenie, ze gdyby Cupial sciagnalby tu pol Barcelony i Guardiole na lawke to i tak byloby zle
Ostatnio edytowane przez River : 18.06.2011 o godz. 14:26.
Odpowiedz cytując