Wyświetl pojedynczy post
mati12101pedek
Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18871
Stary 18.06.2011, 14:02
Nikt o tym chyba jeszcze nie wspominał - otwarto niedawno (wreszcie) dla pieszych i rowerzystów ulicę Reymana.

Powód: rozmiar zdjęcia
Ostatnio edytowane przez mati12101pedek : 18.06.2011 o godz. 14:06.
Odpowiedz cytując