Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mati12101pedek
Member
Od: 08.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
18871
18.06.2011, 14:02
Nikt o tym chyba jeszcze nie wspominał - otwarto niedawno (wreszcie) dla pieszych i rowerzystów ulicę Reymana.
Powód: rozmiar zdjęcia
Ostatnio edytowane przez mati12101pedek : 18.06.2011 o godz. 14:06.
mati12101pedek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mati12101pedek
Znajdź inne posty napisane przez mati12101pedek