Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48080
Stary 18.06.2011, 13:45
matys2 napisał(a):Wyświetl post
To chyba niemożliwe, żeby go zawiesili na pół roku za coś takiego...
ogólnie tamtejsza federacja się dość ostro wku*wiła na oba kluby z powodu tego co działo się w tym meczu i się nie ma co dziwić.
poszły ostre kary pieniężne, poszły kary zawieszeń dla prezesów, dyrektorów sportowych i trenera Vojvodiny, więc jeśli dodatkowo piłkarz zrobił coś takiego i zapewne było to słyszane w tv, to obraza na tle etnicznym myśle, że może być dosyć surowo karana, tymbardziej że obrażał ludzi narodowości serbskiej.

to mniej więcej tak jakby na meczu z Ruchem, Małecki np. by krzyczał do ich piłkarzy że my Polska, wy coś tam i seria obraźliwych zwrotów i wszystko byłoby widać w tv, dostałby karę? no dostałby i to nie małą.

ps. ogólnie kibice Partizana się nie zgadzali z tą decyzją, bo twierdzili, że na trybunach były dużo bardziej obraźliwe piosenki, więc dlaczego on ma być ukarany, a ktoś inny nie. wychodzi na to, że atmosfera między tymi dwoma klubami jest dość napięta.
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 18.06.2011 o godz. 13:49.
Odpowiedz cytując